Piezo Modules

Johnson Matthey Piezo Products, elektrik mühendisliği ve elektroniğinin tüm alanlarında geliştirme ve üretim konusundaki yeterliliği ile tanınmaktadır. Bu, her tür endüstri için piezo çözümleri bulmamıza yardımcı olmaktadır.

Piezo Modules Katalog

Açıklama

Tüm seramik ve elektronik parçaları birbiriyle doğru şekilde eşleştirip, bireysel müşteri ihtiyacına göre modül olarak tedarik edebiliyoruz. Kontrol, aktüatör ve sensör modülleri için eksiksiz bir sistem sunuyoruz.

Piezoelektrik seramikler çok çeşitli uygulamaları kapsar. Kullanılan iki temel özellik, farklı aktüatör sistemlerinde değişken olarak uygulanan sapma ve kontrol kuvvetidir. Piezoelektrik modülleri konusunda uzmanlaştık. Komple bir piezo sistemi – örneğin tekstil makineleri için bir kontrol modülü – “piezoelektrik seramik bükme aktüatörü” bileşeninden, mahfazadan ve tahrik elektroniklerinden oluşur. İsteğe bağlı olarak, sisteme bir kontrol bilgisayarı ekleyebiliriz. Sizinle yakın işbirliği içinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için mümkün olan en iyi bireysel piezo çözümünü elde etmeye çalışıyoruz.